Manon Real

O nás

Vítáme Vás na stránkách realitní kanceláře Manon Real. Založit realitní kancelář vzešel z naší dlouholeté vášně pro navštěvování slunné Sicílie a romantického Lipna. Tyto destinace nás uchvátily svou krásnou krajinou, čistou vodou a širokými možnostmi vyžití. Po čase se z těchto míst staly naše druhé domovy a nyní i předmětem podnikání.

Ikdyž jsou od sebe Lipno a Sicilské Grotte na první podhled vzdálené, mají toho společného více, než se na první pohled zdá. Jejich společným jmenovatelem je krásná příroda, čistá voda a dobří lidé. V neposlední řadě jsou to i možnosti vyžití. Od relaxu, přes výlety, až po adrenalinové sporty na suchu i ve vodě. Na své si tak příjdou mladí s partou přátel, rodina s dětmi i vážení senioři užívající si podzim života plnými doušky.

Sicílii i Lipno už známe jak své boty a máme oblíbená místa, o která se s vámi chceme podělit. Podívejte se na naší nabídku ubytování a nemovitostí na prodej a dopřejte si to nejlepší.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem destinace i nemovitosti a zodpovíme veškeré dotazy týkající se pronájmu a koupě.

Váš Manon Real.

Relaxujte na chalupě
na Slapech

Nevybrali jste si z naší nabídky? Dejte nám vědět, o jaku nemovitost máte zájem.