Manon Real

Řekli o nás

Jan, 45 let

"Když máte malé děti, chcete jim dopřát to nejlepší.
Zároveň také sami toužíte po odpočinku od rutiny. Proto jsme se s manželkou rozhodli využít služeb Manon Real a pronajali si apartmán na Sicílii, nedaleko městečka Grotte. Pomohli nám jak s ubytováním, tak s pronájmem auta. Mohli jsme tak pohodlně objevovat blízké i vzdálené okolí. Sicílie nás okouzlila dobrým jídlem, teplým mořem a překvapivě divokou krajinou. Určitě se na ní vrátíme."

 

Eva, 27

"S přáteli jezdíme na Lipno už několik let kvůli windsurfingu a ježdění na kole. Vždy jsme sháněli ubytování pro 6 a více lidí, s vlastním sociálním zázemím a s dobrou dostupností. Chata pronajatá díky Manon Real splnila všechna naše očekávání. Příjemná domluva, čistý apartmán v blízkosti plážových středisek a barů přesně naplnila naše potřeby."

Josef, 70

"S manželkou jezdíme celý život na Lipno. V mládí jsme tu trávili léto s přáteli, když přišly děti, trávili jsme tu prázdniny s nimi. Teď, když už jsme v důchodu, zde chceme trávit více času. Proto jsme se rozhodli pro koupi vlastní chaty s malou zahrádkou, kde můžeme trávit celou sezónu. Máme tu veškeré zázemí, které potřebujeme a díky Manon Real si můžeme užívat důchod v přírodě."

Petra, 32

"Vždy jsem toužila žít v Itálii. S manželem máme velmi benevolentní zaměstnání, které můžeme vykonávat na dálku. Rozhodli jsme se tedy porozhlédnout po nemovitosti v zahraničí, která by splňovala naše představy o lokalitě, tak o financích, které si můžeme dovolit investovat. Díky Manon Real jsme pořídili menší rodinný dům s výhledem na moře, kde trávíme většinu roku. Můžeme zde v klidu pracovat, užívat si dokonalou přímořskou atmosféru a v blízké budoucnosti zde plánujeme založit i rodinu. Díky Manon Real jsme si splnili sen."

Filip, 40

"Pracuji na vysoké manažerské pozici a v práci trávím skutečně hodně času. Mým největším relaxem je jízda na kole v terénu. Pro koupi apartmánu na Lipně jsem se rozhodl proto, abych si tento koníček mohl naplno dopřát a zároveň abych mohl trávit více času ženou a našimi malými dětmi, nebo s přáteli, kteří za námi často jezdí. Na základě vlastního průzkumu jsem se rozhodl pro spolupráci s Manon Real a tohoto kroku nelituji."

Anna, 69

"Miluji moře a jsem ráda, když se k němu alespoň jednou za rok dostanu. Slaná voda, horké slunce a sicilské víno prospívají mému zdraví. S manželem a s rodinou naší dcery si díky Manon Real každý rok pronajímáme apartmán blízko moře a trávíme zde podstatnou část léta. Díky vlastnímu sociálnímu zázemí a snadné dostupnosti je to jako jet na chatu, jen je to trochu dál a proto se vyplatí být tu několik týdnů. Sicílii jsme si zamilovali a vždy se sem rádi vracíme."

 

Relaxujte na chalupě
na Slapech

Nevybrali jste si z naší nabídky? Dejte nám vědět, o jaku nemovitost máte zájem.